ارجاع و تعویض کالا

در صورتیکه شما از خرید خود به طور 100% راضی نیستید، می توانید سفارش خود را طبق شرایط ارجاع و تعویض کالا، جهت تعویض با کالای دیگر و یا استرداد مبلغ خرید خود، برای ما به صورت پست پیشتاز و یا تیپاکس ارسال نمایید لازم به ذکر است هزینه ارسال کالای مرجوعی به عهده مشتری می باشد. همچنین در صورتی که ارسال کالا به صورت رایگان صورت گرفته باشد، هزینه ارسال کالا نیز از مبلغ مرجوعی کسر خواهد شد. این شرایط برای تهران و شهرستان ثابت است.

لطفا توجه داشته باشید که شرایط ارجاع و تعویض کالا (ارسال کالا در وضعیت اولیه دریافت شده و عدم امکان تعویض کالاهای بهداشتی) را قبل از پس فرستادن سفارش خود، به طور کامل مطالعه بفرمایید.

مدت زمان تعویض و مرجوع کردن کالا 3 الی 4 روز کاری از تاریخ تحویل کالا توسط مشتری محترم می باشد. بعد از این مدت زمان مرجوعی کالا و یا تعویض آن پذیرفته نیست.

لطفا توجه داشته باشید، در صورتیکه شرایط کالای ارسالی مطابق با شرایط ارجاع و تعویض کالا نباشد به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

خواهشمندیم اصل فاکتور خود را با بسته مرجوعی برای ما بفرستید. کالاهای مرجوعی خود را به خوبی بسته‌بندی کنید و به وسیله پست پیشتاز یا تیپاکس برای ما ارسال نمایید. روند تعویض کالای شما از زمان دریافت توسط شرکت 3 روز کاری به طول می انجامد و هزینه آن طبق شرایط خرید محاسبه می گردد.

لطفا در صورت درخواست استرداد مبلغ کالا، شماره کارت بانکی خود را نیز در فرم ارجاع و تعویض بنویسید.