بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

دوچرخه کوهستان T140 AL RICOCHET 3.0

دوچرخه کوهستان T140 AL RICOCHET 3.0
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/02/21 0 نظر

داشتن یه تفریح هیجان انگیز که ذهن و بدن آدم رو هم زمان درگیر خودش بکنه، یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست.

 

ورزش کردن شاید بیشتر از اینکه روی بدنمون تاثیر بذاره، روحیه و حال ذهنی مون رو بهتر می کنه.

داشتن یه تفریح هیجان انگیز که ذهن و بدن آدم رو هم زمان درگیر خودش بکنه، یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست. ورزش کردن شاید بیشتر از اینکه روی بدنمون تاثیر بذاره، روحیه و حال ذهنی مون رو بهتر می کنه.


دوچرخه سواری کوهستان از رشته هایی هست که به استقامت، قدرت، تعادل و تسلط کامل به دوچرخه احتیاج داره. توی این ورزش شما باید به طور کامل روی مسیرتون تمرکز کنید و برای هر مانعی که قراره سر راهتون سبز بشه آماده باشید. میلیون ها نفر سرتاسر دنیا به این ورزش علاقه مند هستن و در این زمینه فعالیت می کنن. احساس آزادی، درگیری با طبیعت و اکتشافات جدید و نگه داشتن بدنی سالم از فواید دنبال کردن این رشته به شمار میرود.


این ورزش با رشته‌هایی همانند کراس کانتری، کراس کانتری ماراتن، Down Hill، فور کراس، پریدن از خاک، مسابقات تعقیبی برگزار می‌شود.


برند های دوچرخه متعددی در سطح دنیا دوچرخه های حرفه ای کوهستان تولید میکنند، یکی از بهترین آن ها برند Thrill  می باشد.


دوچرخه  RICOCHET T140 AL 3.0 سایز طوقه 27.5 و فریم 17 اینچ یکی از بهترین دوچرخه ها در این زمینه می باشد.


تنه این دوچرخه با طراحی بی نظیر و منحصر به فرد توانای حرکت در مناطق خاص و جنگلی را دارد و برای پرش ها و ضربات وارده از زمین بسیار مستحکم می باشد .به واسطه کمک وسط و رام چرخ عقب بازی تنه دوچرخه بسیار بیشتر میشود و ضربات حاصل از سطح زمین به تنه دوچرخه میرود نه به بدن دوچرخه سوار و فشار اضافه ای روی ستون فقرات دوچرخه سوار نخواهد بود.


با طبق قامه THRILL MPX 11 BOOST HOLLOW  و 32 دندانه و قطر 170 میلی متر  انتقال نیرو به خوبی از دوچرخه سوار به چرخه هدایت میشود و به خاطر تکی بودن آن قدرت مانور و حرکت در مسیر های کوهستان و تریل دو چندان می شود و شانژمان 10 سرعته از برند شیمانو مدل DEORE RD-M6000 نیز مکملی برای انتقال نیرو میباشد.


سیستم تعلیق این دوچرخه عملکرد بی نظیری دارد، دوشاخ بادی برند srsuntour با 140 میلی متر کورس بازی بیشترین بازدهی را در مسیر های نا هموار را دارد. همچنین قابلیت قفل شدن توسط ریموت را دارد که باعث صرفه جویی در مصرف انژی دوچرخه سوار در مسیر های مسیتقیم و هموار میشود.


این دوچرخه از ترمز های دیسک هیدرولیک شیمانو در جلو و عقب استفاده میکند که سواری را بسیار نرم تر و لذت بخش تر خواهد کرد و همچینین باعث ایمنی بیشتر و ترمز گیری مطمعن تر خواهد بود.

 

جهت مشاهده مشخصات فنی این دوچرخه روی تصویر ذیل کلیک کنید.

 

دوچرخه کوهستان
 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات