بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

سنسور ضربان قلب مدل OH1 HR sensor پلار رنگ مشکی
جدید
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 2

سنسور ضربان قلب مدل OH1 HR sensor پلار رنگ مشکی

سنسور ضربان قلب پلار

کد محصول :
2,560,000 تومان

سنسور ضربان قلب مدل OH1 HR sensor پلار رنگ مشکی

حداقل تعداد سفارش : 1
خرید
با محصولات مشابه مقایسه کن
پلار
نام برند : پلار
+ موارد بیشتر

مشخصات فنی سنسور ضربان قلب مدل OH1 HR sensor پلار رنگ مشکی

ویژگی ها

نمایش کالری سوزی و ضربان قلب. حسگر روی بازو و در هنگام شنا با اتصال به عینک شنا، روی شقیقه. تا عمق 30 متر ضدآب. دارای بلوتوث. دارای قابلیت آنالیز گروهی. قابلیت اتصال به گوشی هوشمند.

نام کالا

Polar OH1+HR sensor with Swimming Goggle Fix

کاربرد

تندرستی

درباره محصول

هماهنگ با نرم افزار های گوشی ها، تجهیزات باشگاهی و بلوتوث, مناسب برای شنا (ضد آب). بند حرفه ای دارای نقاط سیلیکونی برای جلوگیری از سر خوردن. ارتباط از طریق BT. دارای حافظه داخلی.

سنسور ضربان قلب مدل OH1 HR sensor پلار تا عمق 30 متر ضد آب بوده و قابلیت اتصال به گوشی هوشمند را نیز دارد. این سنسور ضربان قلب به عینک شنا متصل میشود و هنگام شنا کردن، از روی شقیقه ضربان قلب شما را نمایش میدهد.

وقتی حرف از دقت و ضربان قلب می شود حسگر ضربان قلب OH1 heart rate sensor پلار یک گزینه خوب است. ضربان قلب خود را با بالاترین دقت کنترل کنید و آنرا در ساعت ورزشی یا موبایل یا تجهیزات باشگاهی بررسی و تحلیل نمایید. این حسگر دارای یک حافظه داخلی می باشد و برای ورزش کردن کافیست بر روی نرم افزار Polar Beat تمرین خود را شروع کنید و گوشی خود را رها کتید. بعد از اینکه تمرین شما پایان یافت، حسگر شما به نرم افزار متصل شده و تمرین شما را در گوشی ذخیره می کند.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مکمل
محصولات مشابه