بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش لوازم دوچرخه باربند دوچرخه پایه باربند آلومینیومی پژو 206 برند افشار مدل BAR12
پایه باربند آلومینیومی پژو 206 برند افشار مدل BAR12
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 3

پایه باربند آلومینیومی پژو 206 برند افشار مدل BAR12

پایه باربند آلومینیومی پژو 206 برند افشار مدل BAR12

کد محصول : 000100540009
1,000,000 تومان
حداقل تعداد سفارش : 1
خرید
با محصولات مشابه مقایسه کن
افشار
نام برند : افشار
+ موارد بیشتر

مشخصات فنی پایه باربند آلومینیومی پژو 206 برند افشار مدل BAR12

جنس باربند

آلومینیوم درجه پروفیل ضخیم با روکش آنودایز

ویژگی ها

امکان نصب به صورت دو ستون مجزا (اسپرتی) یا بصورت میل وسط دار - همراه 4 عدد میل وسط کشویی و دارای کیت های پیچی لای در، منطبق با استاندارد فابریکی پژو این باربند مستحکم، دارای وزن سبک، مقاوم در برابر نور آفتاب، مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی، دارای ریل های استاندارد، قابلیت نصب انواع باربند و نگهدارنده های دوچرخه ایرانی و خارجی، صد در صد آلومینیومی، قابلیت نصب انواع نگهدارنده های اسکی، باکس، چمدان بند و... است. با توجه به اندازه و سایز باربند و کیت گیره ها، این باربند فقط مناسب خودرو پژو 206 و 207 و رانا است و روی سایر خودرو ها قابل نصب نیست.

درباره محصول

تهیه باربند مناسب و با کیفیت دغدغه بسیاری از مالکان خودرو است. در بین باربند های سقفی موجود در بازار بهترین آنها، باربند های آلومینیومی دارای ریل های استاندارد افشار است. زیرا در رطوبت و نور آفتاب زنگ نمی زند و همچنین فیکسر های استاندارد مختلف مانند فیکسر های حمل دوچرخه، فیکسر اسکی و باکس های سقفی به آن وصل می شوند. باربند های آلومینیومی افشار به صورت ماژولار است و به دو صورت با میله های وسط و بدون میله های وسط (فقط ستون های جلو و عقب) قابل استفاده است. هر باربند کامل آلومینیومی افشار بین 3 تا 8 میل وسط می تواند داشته باشد اما به صورت پیش فرض 4 میل وسط همراه بسته باربند هست.

مناسب خودروی

پژو 206 و 207 و رانا

با توجه به اندازه و سایز باربند و کیت گیره ها، این باربند فقط مناسب خودرو پژو 206 و 207 و رانا است و روی سایر خودرو ها قابل نصب نیست.

تهیه باربند مناسب و با کیفیت دغدغه بسیاری از مالکان خودرو است. در بین باربند های سقفی موجود در بازار بهترین آنها، باربند های آلومینیومی دارای ریل های استاندارد افشار است. زیرا در رطوبت و نور آفتاب زنگ نمی زند و همچنین فیکسر های استاندارد مختلف مانند فیکسر های حمل دوچرخه، فیکسر اسکی و باکس های سقفی به آن وصل می شوند.

باربند های آلومینیومی افشار به صورت ماژولار است و به دو صورت با میله های وسط و بدون میله های وسط (فقط ستون های جلو و عقب) قابل استفاده است. هر باربند کامل آلومینیومی افشار بین 3 تا 8 میل وسط می تواند داشته باشد اما به صورت پیش فرض 4 میل وسط همراه بسته باربند هست.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مکمل
محصولات مشابه
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات در خبرنامه ما عضو شوید