راهنمای عضویت

چگونه در فروشگاه اینترنتی کافه ورزش ثبت نام کنیم؟

مراجعه کنندگان و مشتریان فروشگاه اینترنتی کافه ورزش برای اهداف مختلفی عضو سایت کافه ورزش می شوند و در آن ثبت نام می کنند. مراجعه کنندگان به گروهای مختلفی دسته بندی می شوند که عبارتند از:

  1. خریداران محصولات 
  2. تامین کنندگان کالا

همه گروهای مختلف مشتریان بایستی قبل از هر کاری باید عضو سایت شوند. 

برای عضویت در کافهورزش کافی است که از روی آیکون اعضا در سمت راست بالای وب سایت کلیک کنید. البته لازم به ذکر است که امکان عضویت در سایت در زمان خرید محصول نیز امکان پذیر است. در ادامه صفحه جدید ''ورود به حساب کاربری'' باز می شود و این صفحه سه کاربرد اساسی دارد:

  1. ورود کاربران به سایت از طریق اطلاعات کاربری خود
  2. ورود / ثبت نام از طریق گوگل (اکانت Gmail)
  3. ثبت نام عادی کاربران

 

 

1- ورود سریع کاربران به سایت با اطلاعات کاربری

بخش اول صفحه ''ورود به حساب کاربری'' که مشخص است و کاربران می توانند با ورود نام کاربری و رمز عبور وارد وب سایت شوند. بعد از ورود به سایت در صورت کلیک مجدد رو آیکون اعضا، صفحه پروفایل اعضا باز می شود. این صفحه دارای امکاناتی شامل، مشاهده پرفایل کاربری، ویرایش اطلاعات کاربری، مشاهده آخرین سفارش ها، مشاهده پیغام های کاربر، مشاهده تیکت های پشتیبانی کاربر و لیست محصولات علاقه مندی کاربر است.

 

2- ورود / ثبت نام از طریق گوگل (اکانت Gmail)

این بخش از صفحه ''ورود به حساب کاربری'' با کادر قرمز رنگ برجسته شده است. کاربران می توانند با ورود خود از طریق گوگل در سایت ثبت نام کنند. در این روش ایمیل مشتریان در گوگل به عنوان شناسه کاربری معرفی می شود. رمز افراد نیز بدون اینکه در بانک اطلاعاتی کاربران وب سایت کافه ورزش ذخیره شود تنها از طریق استعلام مجاز بودن کاربر در گوگل، مجوز ورود به سایت را می یابند.

 

3- ورود / ثبت نام ساده مشتریان

از طریق کلیک روی ''اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید'' در صفحه ''ورود به حساب کاربری'' وارد صفحه اصلی ورود و ثبت نام در سایت می شوید. چنانکه در تصویر زیر مشاهده می شود، برای ثبت نام در کافه ورزش  بایستی اطلاعاتی کاربری ضروری را شامل نام ، نام خانوادگی، ایمیل (که از این به بعد نام کاربری نامیده می شود) رمز عبور و شماره تلفن همراه، وارد نمایید. در ادامه با کلیک روی دگمه ''ثبت نام'' تکمیل می گردد.

 

نظرات
captcha Refresh
محمود دهنوی
۰۰
پاسخسلام