بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

باشگاه مشتریان کافه ورزش

به باشگاه مشتریان کافه ورزش خوش آمدید.


همراهان همیشگی سایت کافه ورزش، باشگاه مشتریان کافه ورزش جهت افزایش وفاداری، تکریم هر چه بیشتر مشتریان، ایجاد ارتباطی صمیمی و پویا و ارائه خدمات ارزشمند به شما عزیزان راه اندازی شده است.


همه مشتریانی که از تاریخ اول خرداد ماه 99 از سایت کافه ورزش خرید انجام داده اند در باشگاه مشتریان عضو هستند.


اعضاء باشگاه مشتریان کافه ورزش باتوجه به امتیازات کسب شده به چهار گروه کاربران برنزی، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم تقسیم می شوند:

 

  • مشتریان پلاتینیوم:  مشتریانی  هستند که در خریدهای خود حداقل 4200 امتیاز را کسب کرده اند.
  • مشتریان طلایی:  مشتریانی  هستند که در خریدهای خود حداقل 2000 امتیاز را کسب کرده اند.
  • مشتریان نقره ای:  مشتریانی  هستند که در خریدهای خود حداقل 820 امتیاز را کسب کرده اند.
  • مشتریان برنزی:  مشتریانی  هستند که در خریدهای خود حداقل 1 امتیاز را کسب کرده اند.

 

اعضای باشگاه مشتریان کافه ورزش در طی راه‌اندازی چند فاز باتوجه به نوع سطح خود، میتوانند از سرویس‌های مختلف درنظر گرفته شده بهره‌مند شوند. 


در فاز یک باشگاه مشتریان که در حال حاضر اجرایی شده است، همه مشتریانی که از تاریخ اول خرداد ماه 1399، یکبار از سایت خرید خود را انجام داده اند عضو این باشگاه هستند. در واقع برای عضویت در باشگاه مشتریان کافه ورزش، کافیست یکبار از کافه ورزش خرید کرده باشید تا هم عضو شده باشید و هم امتیاز گرفته باشید که این امتیاز در پروفایل کاربریتان مشخص می گردد. 


در باشگاه مشتریان کافه ورزش اعضاء می توانند به دو صورت امتیاز کسب نمایید:


•    خرید کالا
•    نوشتن نظرات خود در مورد کالاها در سایت

 

  • خرید کالا 


با انجام هر خرید در سایت با توجه به مبلغ خرید، امتیاز مشخصی به عضو باشگاه تعلق می گیرد، به این ترتیب که به ازای هر خرید به مبلغ 50.000 تومان یک امتیاز به عضو باشگاه تعلق می گیرد، به ازای خرید به مبلغ  100.000 تومان دو امتیاز و ... و به همین ترتیب امتیازات بیشتری به اعضا تعلق خواهد گرفت. امتیاز های کسب شده توسط مشتریان به صورت نقدی در کیف پول اعضاء قرار خواهد گرفت و آن را شارژ خواهد کرد. اعضاء از شارژ کیف پول خود می توانند در خریدهای بعدی استفاده نمایند. 

 

  • نوشتن نظرات خود در مورد کالاها در سایت

 

اعضاء باشگاه به ازای هر نظری که بعد از خرید محصول خود در سایت می نویسند نیز یک امتیاز به ایشان تعلق می گیرد. این امتیاز نیز به صورت نقدی در کیف پول اعضا قرار خواهد گرفت که می توانند در خریدهای بعدی استفاده نمایند.

 

 


این قوانین مربوط به فاز اول باشگاه مشتریان بوده و در فازهای بعدی که به زودی اجرا می شود تسهیلات دیگری در نظر گرفته شده است که اعضاء محترم با حفظ امتیاز خود و بالابردن رتبه خود از سطح برنزی به نقره ای و یا طلایی و پلاتینیوم از این امکانات استفاده کنند.

 

بدیهی است این قوانین در حال حاضر در باشگاه مشتریان فعال بوده  و هر زمان نیاز به تغییری در آنها وجود داشته باشد این قوانین تغییر کرده و یا امکانات دیگری برای استفاده در اختیار اعضاء قرار خواهد گرفت.

 

 

نظرات

captcha Refresh
ایرج رحیمی
۰۰
پاسخبا اینکه هزینه ارسال سفارش من رایگان بود، پیک تیپاکس پرداختن مبلغ 5000 تومان اضافی را مطالبه کرد به بهانه کرونا که زیاده‌خواهی بود اما به‌ناچار پرداختم.
کافه ورزش
۰۰

سلام وقت بخیر

این مساله مربوط به مسئول تیپاکس شهر شما میشه و ارتباطی با کافه ورزش ندارد.

حمید سلطانی
۰۱
پاسخسایت بسیار عالی و اجناس بسیار کاربردیه ازتون ممنون
رسول نظری
۰۱
پاسخسلام
بنده صندلی کودک (عقب)دوچرخه برندبللی خریدم،هنوزبه دستم نرسیده ولی خیلی تحقیق کردم،ازبهترین های موجود در ایران هست.
انشااله که به کارم بیاد
باتشکرازکافه ورزش