بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

خرید لوازم تردمیل

خرید لوازم تردمیل
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/12/15 0 نظر

تردمیل باشگاهی یا خانگی که جزء اصلی بسیاری از باشگاه های ورزشی و خانه ها در سراسر جهان است، به عنوان یک ابزار همه کاره برای تمرینات قلبی عروقی و تمرینات استقامتی عمل می کند.

تردمیل باشگاهی یا خانگی که جزء اصلی بسیاری از باشگاه های ورزشی و خانه ها در سراسر جهان است، به عنوان یک ابزار همه کاره برای تمرینات قلبی عروقی و تمرینات استقامتی عمل می کند.

 

با استفاده از یک تسمه متحرک که توسط یک موتور کار می‌کند، کاربران می‌توانند با سرعت‌ها و شیب‌های مختلف راه بروند یا بدوند. در دسترس بودن و راحتی این وسیله، آن را به گزینه ای محبوب برای افرادی تبدیل می کند که به دنبال بهبود سطح کلی تناسب اندام خود هستند، خواه هدف آنها کاهش وزن، بهبود سلامت قلبی عروقی یا افزایش استقامت باشد.

 

علاوه بر این، تردمیل های مدرن اغلب به ویژگی هایی مانند نمایشگر ضربان قلب، برنامه های تمرینی از پیش تعیین شده و گزینه های سرگرمی مجهز هستند که تجربه کلی ورزش و انگیزه را برای کاربران افزایش می دهد.

 

لوازم جانبی تردمیل در کل به دو بخش لوازم مکانیکی و لوازم الکترونیکی تقسیم میشوند که هرکدام دارای تنوع بسیاری هستند . لوازم اکترونیکی تردمیل شامل مواردی مانند مانیتور تردمیل، کابل مانیتور تردمیل، کابل تنه تردمیل و همچنین برد تغذیه تردمیل، اینورتر تردمیل، PCB تردمیل است.

 

برد HRC تردمیل، برد HAND PULSE تردمیل، برد کانکشن تردمیل، فیلتر تردمیل جژء دیگری از لوازم تردمیل هستند.

 

ترانس تردمیل، مقاومت تردمیل، سنسور سرعت تردمیل، موتور تردمیل، موتور شیب تردمیل، فیوز تردمیل، کلید روشن و خاموش تردمیل، سوکت برق تردمیل و کابل برق تردمیل نیز در دسته بندی لوازم الکترونیکی قرار میگیرند.

 

لوازم مکانیکی تردمیل شامل: موتور تردمیل، موتور شیب تردمیل، شاسی تردمیل و شاسی مانیتور است.

 

همچنین قاب مانیتور تردمیل، فوتریل تردمیل، ستون اصلی تردمیل، تخته تردمیل، تسمه دونده تردمیل، تسمه موتور تردمیل جزء لوازم جانبی تردمیل هستد.

 

انواع قابها مانند قاپک تردمیل و قابهای جانبی تردمیل، چرخ تردمیل، انواع لیبل تردمیل در قسمتهای مختلف نیز از دیگر لوازم و قطعات تردمیل هستند.

 

 بلبرینگ تردمیل، رولر تردمیل، جک گازی تردمیل، فوم دستگیره تردمیل، چرخ و لاستیک تردمیل، انواع مفصلها و قطعات مانند بازویی و ضامن نیز از لوازم جانبی تردمیل میباشد.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات