بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

دوچرخه برقی و لوازم دوچرخه

دوچرخه برقی و لوازم دوچرخه
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/03/17 0 نظر

دوچرخه سوارانی که راحتی بیشتری می خواهند، دوچرخه برقی را به دوچرخه های دیگر ترجیح می دهند. دوچرخه برقی می تواند آن وسیله ای باشد که افراد را دوباره با دوچرخه سواری آشتی دهد. ترکیبی از دوچرخه سواری و موتورسواری که به جای مصرف بنزین از باتری در آن استفاده می‌شود.

دوچرخه سوارانی که راحتی بیشتری می خواهند، دوچرخه برقی را به دوچرخه های دیگر ترجیح می دهند. دوچرخه برقی می تواند آن وسیله ای باشد که افراد را دوباره با دوچرخه سواری آشتی دهد. ترکیبی از دوچرخه سواری و موتورسواری که به جای مصرف بنزین از باتری در آن استفاده می‌شود.

دوچرخه های برقی انواع و مدل های مختلفی دارند که در اغلب مدل ها همچنان پا زدن به عنوان یک عامل کمکی مورد نیاز است اما برخی از مدل هایی دارای باتری قدرتمندتری هستند فرد را از پا زدن هم بی نیاز می‌کند.


دوچرخه سواری با دوچرخه برقی لذت بخش است. چراکه به وسیله نیروی موتور با استفاده از دنده مناسب مانند موتور سیکلت می توان شتاب گرفت و پس از آن می توان موتور دوچرخه را خاموش کرد و فقط با کمی رکاب زدن، سرعت دوچرخه را حفظ نمود.


دوچرخه شارژی مدل منهتن از برند دی کی سیتی می باشد که طراح امریکایی خلاق آن برای دوچرخه فرایندی را ایجاد نموده است که هنگامی که در حال راندن این دوچرخه می باشید و مانعی سر راه شما قرار دارد و مجبور به ترمز می شوید، بعد از آن احتیاج به شروع از نقطه صفر ندارید و با همان سرعت قبل به راندن خود ادامه می دهید.


جنس بدنه دوچرخه آلومینیوم بوده و دارای 8 دنده می باشد . باتری و شارژر این دوچرخه ها آنقدر سبک هستند که می توان آنرا درون خانه یا محل کار برده و شارژ کرد . همچنین می توانید بدون جدا کردن با وصل کردن سیم آداپتور (42 وات) آن را شارژ نمایید.  برای شارژ کامل باتری دوچرخه برقی هم حداکثر 4 ساعت زمان لازم است .

 

طراحی این دوچرخه به گونه ای است که باطری در داخل بدنه جاسازی شده و یک قفل نیز برای امنیت بیشتر برای باطری تعبیه شده است . همچنین بر روی فرمان این دوچرخه نمایشگری وجود دارد که میزان شارژ باطری و تنظیم سرعت دوچرخه و مسافت طی شده را برای دوچرخه سوار نمایش می دهد . از دیگر ویژگی های این دوچرخه داشتن ترک بند دوچرخه با تحمل وزن 15 کیلو بار می باشد.ست ترمز این دوچرخه Mechanical disc  می باشد.


از دیگر مدل های دوچرخه برقی، دوچرخه برقی تاشو مدل dbo می باشد که نسل جدید حرفه ای ساخت DK CITY با سیستم منحصر به فرد تاشو و دارای حق امتیاز کشور امریکا می باشد. باتری این دوچرخه به وسیله آدابتور برق مستقیم قابلیت شارژ دارد و مدت زمان شارژ کامل باطری 1 ساعت می باشد و مدت زمان استفاده از باطری در سطح هموار 4 الی 5 ساعت و همچنین در سطح ناهموار و شیب (سر بالائی) حدودا 3 الی 4 ساعت می باشد.

 

محل قرار گیری باطری داخل فضای اتصال بین صندلی و بدنه قرار گرفته است. شارژر باتری دوچرخه شارژی نیز در سایت کافه ورزش موجود می باشد . ویژگی دیگر این دستگاه این است که قابل انعطاف می باشد و این دوچرخه به صورت تاشو ساخته شده و از قسمت عقب وسط شاسی قابلیت جمع شدن دارد به صورتی که هر دو چرخ کنار هم قرار میگیرند و فضای بسیار کمی را اشغال میکنند.موتور این دوچرخه در چرخ عقب آن می باشد که در صورت به وجود آمدن مشکل می توانید چرخ عقب موتوردار دوچرخه شارژی برند دی کی سیتی مدل dbo را به صورت کامل از سایت کافه ورزش تهیه کنید . 


شما می توانید برخی دیگر از قطعات دوچرخه شارژی مثل برد تغذیه، ترمز و میله تنظیم گلگیر دوچرخه شارژی و همچنین مانیتور دوچرخه شارژی برند دی کی سیتی که برای نمایش سرعت و میزان شارژ دوچرخه می باشد را از سایت کافه ورزش تهیه کنید . 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

جدیدترین مقالات