بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

صندلی کودک جلو دوچرخه کیدوبایک مدل K-two
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 8

صندلی کودک جلو دوچرخه کیدوبایک مدل K-two

صندلی کودک جلو دوچرخه کیدوبایک مدل K-two

کد محصول : 000100080431
نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
کیدو بایک
نام برند : کیدو بایک
+ موارد بیشتر

مشخصات فنی صندلی کودک جلو دوچرخه کیدوبایک مدل K-two

نام کالا

صندلی کودک جلو دوچرخه کیدوبایک تیپ 2

برند کیدوبایک
تحمل وزن

22 کیلوگرم

ابعاد ترکبند

40*23*40 سانتی‌متر

درباره محصول

مناسب برای دوچرخه‌های شهری , کوهستان , کورسی است. دارای پیچ و مهره همراه است. در صورتی که سیم ترمز و دنده از روی (بالا) بدنه دوچرخه رد می‌شود٬ نصب دارای نکته است و نیاز به فنی بودن در نصب دارد. این زین برای دوچرخه های برقی و دخترانه قابل استفاده نیست. برای دو قسمت تماس صندلی کودک با بدنه دوچرخه جهت جلوگیری از ضربه و خش٬ لاستیک تعبیه شده است.

وزن صندلی

2100 گرم

رنگ

مشکی

جنس زین

چرم مصنوعی

سن مناسب

1 تا 5 سال

ویژگی ها

مزیت های این نوع صندلی: 1. وزن کم صندلی  2.دید کامل و روبه روی کودکان (هیجان بالا) 3. اشراف کامل والد به کودک 4. گارد محافظ برای کودکان 5. ارتباط نزدیک و هم کلامی والد و کودک در طول مسیر دوچرخه سواری 6. دسته اختصاصی کودک (محدود کردن دسترسی به فرمان اصلی) 7. جای پای اختصاصی کودک  8.طراحی مناسب زین کودک و قابل تنظیم (مناسب و راحت برای مسافت های طولانی) صندلی دوچرخه مخصوص کودک برای کودکان بین سنین 1 تا 5 سال طراحی شده است. با توجه به طراحی صندلی (وجود گارد و محل قرارگیری بین رکاب زن و حفاظ) کودک احساس امنیت بیشتری کرده و دید بهتر و هیجان بالاتری را تجربه خواهد کرد. جهت افزایش بیشتر ایمنی کودک، دسته اختصاصی و جای پای قابل تنظیم نیز طراحی گردیده است. زین کودک مناسب و راحت برای مسافت‌های طولانی طراحی شده است. بر خلاف صندلی های متداول بازار در این طراحی کودک نسبت به محیط اطراف اشراف کامل دارد و والد و کودک می‌توانند در طول مسیر دوچرخه سواری ارتباط نزدیک و موثری داشته باشند. این صندلی برای نصب بر روی انواع انواع دوچرخه های موجود در بازار ( بجز دوچرخه برقی و دوچرخه های بانوان) طراحی شده است. ضمنا، محافظ‌های لاستیکی جهت محافظت از بدنه دوچرخه تعبیه شده است.

جنس بدنه

فلزی

صندلی دوچرخه مخصوص کودک «کیدوبایک» برای کودکان بین سنین 1 تا 5 سال طراحی شده است. با توجه به طراحی صندلی (وجود گارد و محل قرارگیری کودک بین رکاب زن و حفاظ) کودک احساس امنیت بیشتری کرده و دید بهتر و هیجان بالاتری را تجربه خواهد کرد. جهت افزایش بیشتر ایمنی، دسته اختصاصی کودک، دسترسی به فرمان اصلی را محدود میکند. در طراحی صندلی دوچرخه راحتی کودک با توجه به بازه سنی قابل استفاده٬ مورد توجه قرار گرفته است. جای پای صندلی کودک قابل تنظیم بوده و زین کودک مناسب و راحت برای مسافت‌های طولانی طراحی شده است. بر خلاف صندلی های متداول بازار در این طراحی کودک نسبت به محیط اطراف اشراف کامل دارد و والد و کودک می‌توانند در طول مسیر دوچرخه سواری ارتباط نزدیک و موثری داشته باشند. این صندلی برای نصب بر روی اکثر دوچرخه‌های شهری موجود در بازار طراحی شده است. رنگ‌بندی قرمز و مشکی در این کالا منظور رنگ «کف» زین کودک است.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مکمل
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات در خبرنامه ما عضو شوید