بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

ماساژور صورت سنگ آمیتیس رزگلد ریلکس Relax
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 1

ماساژور صورت سنگ آمیتیس رزگلد ریلکس Relax

ماساژور صورت

کد محصول :
540,000 تومان

- افزایش گردش خون

- افزایش نرمی و لطافت پوست

- افزایش شفافیت پوست

- سم زدایی

- کاهش تیرگی و پف زیر چشم

- تحریک تخلیه لنفاوی

- ارتقا نفوذ محصولات مراقبت پوست

- ایجاد آرامش و رفع تنش و استرس

- ساخته شده از جنس زینک یا روی با کیفیت

حداقل تعداد سفارش : 1
خرید
با محصولات مشابه مقایسه کن
ریلکس
نام برند : ریلکس
+ موارد بیشتر

مشخصات فنی ماساژور صورت سنگ آمیتیس رزگلد ریلکس Relax

برند

Relax

کشور سازنده

چین

ابعاد محصول

طول : 14.5 ، طول غلتک کوچک : 2.5 ، طول غلتک بزرگ : 4.5 سانتی متر

مناسب برای

صورت

ویژگی ها

- افزایش گردش خون - افزایش نرمی و لطافت پوست - افزایش شفافیت پوست - سم زدایی - کاهش تیرگی و پف زیر چشم - تحریک تخلیه لنفاوی - ارتقا نفوذ محصولات مراقبت پوست - ایجاد آرامش و رفع تنش و استرس - ساخته شده از جنس زینک یا روی با کیفیت

مشخصات ماساژور صورت سنگ آمیتیس رزگلد ریلکس :

لوازم ماساژ از دیرباز تا کنون بسیار پیشرفت کرده و برتنوع آن افزوده شده است. از انواع لوازم چوبی گرفته تا سنگی، روغن ها و شمع های ماساژ، تمامی این محصولات برای بهبود کیفیت و روند ماساژ برای ماساژور و فرد ماساژ گیرنده ساخته شده است. فواید سنگ ها نیز از جمله مواردی است که باعث شده است متخصصین به تولید محصولات با استفاده از سنگ های طبیعی و با توجه به خواص درمانی آن ها روی بیاورند. یکی از محصولات طبیعی که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است، سنگ آمیتیس است .
سنگ آمیتیس، سنگی محافظ و پاکساز روان است .یکی از خواص سنگ آمیتیس این است که اراده افراد را تقویت میکند و به افرادی که قصد ترک کردن عادات بد را دارند کمک میکند . اگر شخصی بیمار باشد با قرار دادن تکه ای از سنگ آمیتیس در کنار خود میتواند محیط روانی بدن و سطوح انرژی خود را در سطحی از تعادل نگه دارد . در واقع سنگ آمیتیس باعث میشود ساختار عصبی مغز به تعادل برسد . چنانچه در خواب کابوس می‌بینید قرار دادن تکه ای از سنگ آمیتیس در کنار محل خواب میتواند به داشتن خوابی آرام و راحت کمک کند .
سنگ آمیتیس با توجه به رنگ ارغوانی آن با چاکراه هفتم در ارتباط است و همچنین موجب تقویت چاکراه ششم یا چشم سوم نیز میشود. این سنگ گوهری زیبا، سنگی مفید برای مراقبه و مدیتیشن درمانی است . زیرا محیط را از انرژی های منفی پاک کرده و افراد را در رسیدن به دریافت درک شهودی و شناختی بالا کمک میکند.

ماساژور صورت سنگ آمیتیس یک ابزار کاربردی و بسیار زیبا ، ساخته شده از سنگ طبیعی آمیتیس می‌باشد و قسمت های فلزی آن که غلتک هارا به دسته ی ابزار متصل میکند ساخته شده از جنس زینک یا روی با کیفیت و به رنگ رزگلد هستند که زیبایی دو چندان به آن بخشیده است. سنگ آمیتیس در تماس با پوست و در هنگام ماساژ، سرد میماند و همین امر به سفت شدن و بستن منافذ باز پوست کمک میکند . همچنین شما میتوانید پیش از استفاده از این ابزار ماساژ برای مدتی آن را روی تکه ای یخ یا در یخچال قرار دهید .
ماساژ صورت با رول ماساژ سنگ آمیتیس به افزایش گردش خون ، تقویت ماهیچه های صورت ، سم زدایی توسط تحریک زهکشی لنفاوی ، افزایش نرمی ، لطافت ، شفافیت و سفتی پوست و بهبود تیرگی و پف زیر چشم ها ، بسته شدن منافذ باز پوست صورت و افزایش جذب محصولات تقویتی و مراقبتی پوست میشود .
ماساژور صورت سنگ آمیتیس را میتوانید به تنهایی و همراه با روغن ها و لوسین های مناسب برای پوست استفاده کنید . دقت داشته باشید که پس از هر بار استفاده آن را به خوبی با آب سرد بشویید و خشک کنید.
توجه داشته باشد که این ماساژور از جنس سنگ طبیعی چشم ببر ساخته شده و امکان تغییر رنگ با عکس وجود دارد. 

خواص استفاده از ماساژور صورت سنگ آمیتیس :

- افزایش گردش خون

- افزایش نرمی و لطافت پوست

- افزایش شفافیت پوست

- سم زدایی

- کاهش تیرگی و پف زیر چشم

- تحریک تخلیه لنفاوی

- ارتقا نفوذ محصولات مراقبت پوست

- ایجاد آرامش و رفع تنش و استرس

- ساخته شده از جنس زینک یا روی با کیفیت

نظرات

captcha Refresh
محصولات مکمل
محصولات مشابه