بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

معرفی کلاه دوچرخه سواری iXS Xact

معرفی کلاه دوچرخه سواری iXS Xact
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/04/11 0 نظر

شرکت iXS با ارائه ی این محصول از جدیدترین ترقی و فن آوری خود رونمایی کرد. کلاه XACT بر مبنای کلاه مشهور و شناخته شده ی XULT تمام رخ ساخته شده است. بنابراین کلاه XACT به موازات ویژگی های کلاه XULT طراحی شده است با این تفاوت که کلاه XACT به یک لایه ی جاذب مجهز شده است. حجم کلی متراکم نیروی وزن و نیروی چرخشی را بر روی لبه های پایینی کلاه وارد می کند.

شرکت iXS کلاه دوچرخه سواری XACT را به بازار ارائه کرد.

شرکت iXS با ارائه ی این محصول از جدیدترین ترقی و فن آوری خود رونمایی کرد. کلاه دوچرخه سواری XACT بر مبنای کلاه مشهور و شناخته شده ی XULT تمام رخ ساخته شده است. بنابراین کلاه XACT به موازات ویژگی های کلاه XULT طراحی شده است با این تفاوت که کلاه XACT به یک لایه ی جاذب مجهز شده است. حجم کلی متراکم نیروی وزن و نیروی چرخشی را بر روی لبه های پایینی کلاه وارد می کند.

طراحی ریلی این کلاه یکپارچگی ساختاری آن را افزایش می دهد بنابراین باعث استحکام آن می شود. لبه های کوتاه کلاه دامنه دید بهتری ایجاد می کند. این ویژگی باعث می شود تا در حین سقوط آسیب های وارده را کاهش دهد.

این کلاه دوچرخه سواری دارای سیستم VORTEX یا molded aeration system است که جریان هوای دائمی و خنک شدن دائمی فراهم می کند. بنابراین این کلاه برای مسابقات دوچرخه سواری Enduro است.

سیستم پد ارگونومیک تضمین کننده ی راحتی بدون ایجاد ممانعت برای جریان هوااست. تو دوزی کلاه و پدهای کلاه قابل جداسازی و شست و شو هستند.

سیستم EPRTM یا Emergency Pad System اجازه ی جداسازی پدها را در مسابقات و رویدادها در مواقع اضطراری می دهد.

علاوه بر اندازه های رایج یعنی SM، ML، LXL، کلاه XACT دارای اندازه جدیدی XS برای جوانان است که متناسب با دامنه اندازه ی 49 تا 52 سانتی متر است.

سری کلاه های XACT دارای استانداردهای EN1078 اروپا، C.P.S.C آمریکا و همچنین استاندارد ASTM است.

 

کلاه دوچرخه

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

جدیدترین مقالات