بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش لوازم دوچرخه باربند دوچرخه پایه باربند خودرو شاسی بلند برند افشار مدل BAR22-125
پایه باربند خودرو شاسی بلند برند افشار مدل BAR22-125
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

پایه باربند خودرو شاسی بلند برند افشار مدل BAR22-125

پایه باربند خودرو شاسی بلند برند افشار مدل BAR22-125

کد محصول :
1,450,000 تومان
حداقل تعداد سفارش : 1
خرید
با محصولات مشابه مقایسه کن
افشار
نام برند : افشار
+ موارد بیشتر

مشخصات فنی پایه باربند خودرو شاسی بلند برند افشار مدل BAR22-125

نام کالا

پایه باربند خودرو شاسی بلند برند افشار مدل BAR22-125

نوع باربند سقفی
جنس باربند

آلومینیوم درجه یک پروفیل ضخیم با روکش آنودایز

ویژگی ها

دارای عرض 125 سانتی متر مناسب برای خودرو های شاسی بلند بزرگ مانند اسپورتیج، کیا سورنتو و.. امکان نصب به صورت دو ستون مجزا (اسپرتی) یا بصورت میل وسط دار، همراه 4 عدد میل وسط کشویی، دارای فک های کشویی قابل تنظیم با سطح نرم برای محافظت از روف ریل های خودرو. این باربند مستحکم، دارای وزن سبک، مقاوم در برابر نور آفتاب، مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی بوده و دارای ریل های استاندارد است. قابلیت نصب انواع باربند و نگهدارنده های دوچرخه ایرانی و خارجی را داشته و صددرصد آلومینیومی است. همچنین قابلیت نصب انواع نگهدارنده های اسکی، باکس، چمدان بند و... را نیز دارد.

ابعاد محصول

دارای عرض 125 سانتی متر

درباره محصول

با توجه به اندازه و سایز باربند و کیت گیره ها، این باربند فقط مناسب خودرو های نیم شاسی و شاسی بلند و کراس اووری هست که فاصله پشت تا پشت ریل های روی سقف آنها حدود 10 سانتی متر از عرض باربند کمتر باشد مثلاً اگر فاصله پشت تا پشت روف ریل های خودروی شما 108 سانتی متر باشد باربند انتخابی شما باید حداقل 118 سانت عرض داشته باشد بنابراین در این مثال باربند سایز 120 را باید انتخاب کنید. بنابراین حتما قبل از سفارش فاصله عرض ریل های روی سقف خودروی خود را اندازه گیری کنید.  توجه داشته باشید عرض برخی از خودرو ها در جلو و عقب سقف با هم متفاوت است در این حالت باید عرض بزرگتر را برای محاسبه در نظر بگیرید.    تهیه باربند مناسب و با کیفیت دغدغه بسیاری از مالکان خودرو است. در بین باربند های سقفی موجود در بازار بهترین آنها، باربند های آلومینیومی دارای ریل های استاندارد افشار است. زیرا در رطوبت و نور آفتاب زنگ نمی زند و همچنین فیکسر های استاندارد مختلف مانند فیکسر های حمل دوچرخه، فیکسر اسکی و باکس های سقفی به آن وصل می شوند. باربند های آلومینیومی افشار به صورت ماژولار است و به دو صورت با میله های وسط و بدون میله های وسط (فقط ستون های جلو و عقب) قابل استفاده است. هر باربند کامل آلومینیومی افشار بین 3 تا 8 میل وسط می تواند داشته باشد اما به صورت پیش فرض 4 میل وسط همراه بسته باربند است.

مناسب خودروی

خودرو های شاسی بلند بزرگ مانند اسپورتیج، کیا سورنتو و..

با توجه به اندازه و سایز باربند و کیت گیره ها، این باربند فقط مناسب خودرو های نیم شاسی و شاسی بلند و کراس اووری هست که فاصله پشت تا پشت ریل های روی سقف آنها حدود 10 سانتی متر از عرض باربند کمتر باشد مثلاً اگر فاصله پشت تا پشت روف ریل های خودروی شما 108 سانتی متر باشد باربند انتخابی شما باید حداقل 118 سانت عرض داشته باشد بنابراین در این مثال باربند سایز 120 را باید انتخاب کنید. بنابراین حتما قبل از سفارش فاصله عرض ریل های روی سقف خودروی خود را اندازه گیری کنید. 

توجه داشته باشید عرض برخی از خودرو ها در جلو و عقب سقف با هم متفاوت است در این حالت باید عرض بزرگتر را برای محاسبه در نظر بگیرید.
 
 تهیه باربند مناسب و با کیفیت دغدغه بسیاری از مالکان خودرو است.


در بین باربند های سقفی موجود در بازار بهترین آنها، باربند های آلومینیومی دارای ریل های استاندارد افشار است. زیرا در رطوبت و نور آفتاب زنگ نمی زند و همچنین فیکسر های استاندارد مختلف مانند فیکسر های حمل دوچرخه، فیکسر اسکی و باکس های سقفی به آن وصل می شوند. باربند های آلومینیومی افشار به صورت ماژولار است و به دو صورت با میله های وسط و بدون میله های وسط (فقط ستون های جلو و عقب) قابل استفاده است.


هر باربند کامل آلومینیومی افشار بین 3 تا 8 میل وسط می تواند داشته باشد اما به صورت پیش فرض 4 میل وسط همراه بسته باربند است.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مکمل
محصولات مشابه
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات در خبرنامه ما عضو شوید