بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

پکیج شماره 1 چراغ دوچرخه

پکیج شماره 1 چراغ دوچرخه
چکیده این مطلب : انتشار : 1403/03/22 0 نظر

فروش چراغ دوچرخه در کنار دیگر لوازم دوچرخه به صورت عمده می‌تواند یک فرصت تجاری موفق و پرسود باشد، 

فروش چراغ دوچرخه در کنار دیگر لوازم دوچرخه به صورت عمده می‌تواند یک فرصت تجاری موفق و پرسود باشد، 


دوچرخه‌سواری و استفاده از دوچرخه برقی یا معمولی به عنوان یک فعالیت تفریحی و همچنین وسیله ای برای حمل و نقل پایدار دارای مزایای فراوانی است که می‌تواند به بهبود سلامت فردی و اجتماعی، کاهش آلودگی و ترافیک و ایجاد شهرهای پایدارتر کمک کند. با برنامه‌ریزی مناسب و ایجاد زیرساخت‌های لازم، می‌توان دوچرخه‌سواری را به عنوان یک گزینه جدی برای حمل و نقل و تفریح در جامعه ترویج داد. 


استفاده از چراغ های جلو دوچرخه برای دوچرخه‌سواری نه تنها به افزایش ایمنی شما کمک می‌کند، بلکه تجربه سواری شما را در شب و شرایط نوری ضعیف بهبود می‌بخشد. انتخاب چراغی با ویژگی‌های مناسب و نصب صحیح آن می‌تواند تفاوت بزرگی در ایمنی و راحتی شما ایجاد کند.


سایت کافه ورزش با فروش عمده چراغ دوچرخه به فروشگاه داران و دوچرخه سواران این فرصت را می دهد تا بتوانند با قیمت مناسب محصولات مناسب خود را دریافت کنند . 


با توجه به تنوع زیاد چراغ های موجود ، سایت کافه ورزش آنها را به صورت پکیج هایی برای شما به اشتراک گذاشته است که شما می توانید بر اساس نیاز خود  پکیج مورد نظر را انتنخاب نمایید .  


پکیج چراغ دوچرخه شماره یک


شامل : 
1 عدد چراغ جلوی دوچرخه برند تاپیک مدل CUBICUBI 1200 کد TCB-
10 عدد چراغ عقب دوچرخه تاپیک مدل TMS047 
11 عدد چراغ جلو دوچرخه برند تاپیک مدل HEADLUX 100 USB 
11 عدد چراغ خطر دوچرخه تاپیک مدل TAILLUX 25 USB 
 
چراغ پر نور دوچرخه برند تاپیک مدل CUBICUBI 1200 یکی از محصولات با کیفیت و پرطرفدار این برند است. این چراغ به دلیل روشنایی قوی و ویژگی‌های منحصر به فرد خود، انتخاب مناسبی برای دوچرخه‌سواران حرفه‌ای و کسانی است که در شرایط نوری ضعیف یا شب دوچرخه‌سواری می‌کنند.


چراغ خطر عقب دوچرخه تاپیک مدل TMS047 یکی از محصولات با کیفیت این برند است که برای افزایش ایمنی دوچرخه‌سواران در شرایط نوری ضعیف و شب طراحی شده است.


چراغ دوچرخه usb تاپیک مدل HEADLUX 100 USB دارای قدرت روشنایی تا 100 لومن که برای دوچرخه‌سواری در شب و شرایط نوری ضعیف مناسب است.


چراغ عقب دوچرخه تاپیک مدل TAILLUX 25 USB دارای قدرت روشنایی 25 لومن که برای جلب توجه رانندگان و سایر دوچرخه‌سواران کافی است ، LEDهای با کیفیت بالا که نور روشن و قابل توجهی تولید می‌کنند.


 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

جدیدترین مقالات