بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

آستین شکمی برند Vancity مدرن فیتنس
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

آستین شکمی برند Vancity مدرن فیتنس

آستین شکمی

کد محصول : 149-

 

شرکت ون سیتی مدرن فیتنس (Vancity Modern Fitness) با هدف طراحی، ساخت و عرضه جدیدترین تجهیزات و لوازم مدرن بدنسازی، در ونکوور کانادا تأسیس گردید. فعالیت ون سیتی مدرن فیتنس (VMF) در بر گیرنده طیف وسیعی از لوازم و تجهیزات ورزشی و بدنسازی جهت استفاده ی عموم، از نوجوان تا بزرگسال و برای سطوح از مبتدی تا قهرمانی می باشد.

 

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده
+ موارد بیشتر

مشخصات فنی آستین شکمی برند Vancity مدرن فیتنس

نام کالا

Anti-Gravity Sleeves

کشور سازنده

کانادا

ویژگی ها

با آویزان شدن از این وسیله می توانید علاوه بر تقویت تمام عضلات محوری بدن خود (شکم، مورب شکمی، لنگن و ران) کشش بسیار مناسبی را در اطراف ستون مهره ها و کمربند شانه ای ایجاد کنید، این وسیله تمام خطرات پرت شدن از بارفیکس در تمرینات مشابه را بر طرف کرده است . این وسیله مفید، تمام فشار ناشی از وزن بدن بر روی کف دست ها در حرکت شکم خلبانی را از بین برده و باعث می گردد ورزشکار بتواند تمرکز بیشتری روی عضلات شکم خود داشته باشد و تعداد حرکت خود را افزایش داده و تاثیر سریعتر و بهتری را مشاهده کند.

 

آستین شکمی برند Vancity مدرن فیتنس

این آستین ها توسط قلاب های محکمی به هر سازه ای که تحمل وزن ورزشکار را داشته باشد متصل می شوند، سپس بازوی ورزشکار در آنها  قرار میگیرد و در حالت معلق و بدون اتصال به زمین شرایط برای انجام دشوار ترین تمرینات شکم آماده هست. توسط این وسیله میتوانید پرفشارترین تمرینات گروه های مختلف عضلات شکم رو تجربه کنید.

 

نظرات

captcha Refresh
محصولات مکمل
محصولات مشابه