دستگاه تناسب اندام واندر کور 2
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 6

دستگاه تناسب اندام واندر کور 2

دستگاه تناسب اندام واندر کور 2

کد محصول : 000100330002
1,899,000 تومان

لوازم تناسب اندام مدل Wonder Core 2 با طراحی مناسبی که دارد به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تمرینات ورزشی را به طور منظم و روزانه، و در محیط‌ های مختلف پیگیری کنید. این وسیله دارای ابعادی مناسب بوده که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند، به طوری که از آن در محیط خانه و باشگاه‌ ورزشی می‌توان استفاده کرد.

در ادامه به معرفی دستگاه واندرکوراسمارت 2 و نحوه تمرین با آن می پردازیم.

حداقل تعداد سفارش : 1
خرید
با محصولات مشابه مقایسه کن
واندر کور
نام برند : واندر کور
+ موارد بیشتر

مشخصات فنی دستگاه تناسب اندام واندر کور 2

نام کالا

Wonder Core 2

جنس

فلز (فولاد) – فوم و اسفنج

وزن

10.8 کیلوگرم

اندازه در حالت آماده

104*52*34 سانتی متر

اندازه در حالت جمع شده

101*52*73 سانتی متر

درباره محصول

انجام 8 حرکت اصلی تناسب اندام و حرکات ترکیبی متنوع, مناسب برای تقویت عضلات شکم، سینه ، کمر، دست و پا

ویژگی ها

دارای ابر در انتهای میله‌ها (دسته ها) و پشتی برای راحتی بیشتر و ماساژ عضلات درگیر با دستگاه, دارای دو عدد کش برای تمرینات ورزشی دارای قابلیت تنظیم مقاومت فنرهای فلزی, دارای دو فنر برای تنظیم سختی بازگشت‌پذیر بودن, دارای سه پیچ برای تنظیم اندازه دستگاه برای استفاده متناسب با قد افراد, دارای نگهدارنده لاستیکی (ترمز) برای ثابت نگه‌داشتن دستگاه بر روی سطوح مختلف, قابلیت چرخش محل نشستن دستگاه برای انجام حرکات متنوع و حرفه ایی, قسمت تخت پایینی دستگاه نرم و دارای روکش چرم مصنوعی

دستگاه تناسب اندام واندر کور 2

1. دراز نشست

پیشنهـاد وانـدرکـور 2 بـرای دستیابی به عضلات زیبـای شکم. برای شـروع روی نیمکت نشسته و پاها را زیر بالشتک آن قلاب کنید.بالا تنه را صاف نگه دارید. به پشتی دستگاه کاملا تکیه دهید و با فشار به پشتی، بالا تنه را به سمت پایین بکشید تا این که تقریبا به موازات سطح زمین برسید. سپس با خم شدن از ناحیه کمر به حالت شروع بازگردید.

در این حرکت عضلات راست شکمی درگیر هستند. همچنین چهار سـر ران و خم کننده های مفصـل ران به عنـوان عضلات کمکی درگیـر هستند.توجه داشته باشید در هنگام پایین رفتن، عمل دم و در زمان بالا آمدن،عمل بازدم انجام شود.می توانید دست ها را جلوی سینه یا پشت سر قلاب کنید.

 

2. زیر شکم نشسته

یکی از حرکات شناخته شده و معمول در تمرینات بدنسازی برای فرم دادن و چربی سوزی عضلات زیر شکم، حرکت زیر شکم نشسته، که با واندرکور به راحتی قابل اجرا است. در واقع طراحی نیمکت واندرکور به گونه ایست که امکان اجرای بسیاری از حرکات شکم را فراهم کرده است.

ابتدا به پشت روی دستگاه نشسته، به طوری که بتوانید از بالشتک ها به عنوان تکیه گاه استفاده کنید. پس بالشتک ها را با دست گرفته و پاها را بالاتر از سطح زمین نگه دارید. کمی زانوها را خم کرده، بالا نگه دارید و بالا تنه خود را به سمت عقب متمایل کنید. سپس زانو ها را کاملا خم کرده و به سمت خود بکشید، هم زمان بالاتنه را کمی به سمت جلو متمایل کنید.پس از مکث کوتاهی دوباره به حالت اولیه بازگشته و حرکت را تکرار کنید.

3. شکم پا دوچرخه

تمرینی قدرتی برای ساختن عضلات شکم. این حرکت از موثرترین تمرینات ناحیه شکم از نظر بکارگیری بیشتر دسته تارهای عضلات ناحیه شکم و تنه می باشد.

مانند حرکت زیرشکم نشسته به پشت روی نیمکت نشسته و از بالشتک ها به عنوان تکیه گاه استفاده کنید. پاها را بالاتر از سطح زمین نگه داشته و زانو ها را کمی خم کنید. سپس زانوها را یک به یک خم کرده و به سمت بدن بکشید ( به صورت تناوبی).
در اجرای این حرکت بدنسازی، عضلات راست شکمی، مورب داخلی و خارجی و چهار سر ران درگیر است.

4. شنا سوئدی شیب دار

شنا سوئدی که به عنوان یکی از بهترین تمرینات در نظر گرفته می شود تمـام گـروه های عضلانی اصلی در بالاتنـه را هدف قرار می دهد.

در نتیجه بالاتنه ای قوی تر و شکیل تر خواهید داشت. از آنجایی که یکی از سخت ترین تمرینات شنا سوئدی است، افراد کمی قادرند آن را به درستی اجرا کنند. اجرای شنا سوئدی به روش درست، به تعادل و قدرت بالا تنه نسبتا زیادی نیاز دارد.

شنا سوئدی شیب دار روشی برای ساده تر کردن تمرین است و برای یادگیری حرکت بسیار موثر است. برای اجرا دست هایتان را روی بالشتک های دستگاه قرار دهید. بدن را کاملا صاف نگه دارید و به آرامی بدن را به سمت نیمکت پایین بیاورید. مجددا به حالت شروع بازگشته و حرکت را تکرار کنید.

شنا سوئـدی شیب دار در واندکور اسمارت 2، روشی بی خطر و موثر برای افـزایش تعادل عضلانی و به حداقل رساندن آسیب دیدگی است.

حرکتی برای تقویت عضلات سرشانه با استفاده از کابل. برای اجرای حرکت ابتدا پشتی واندرکور را عمود به زمین تنظیم کرده، روی نیمکت بنشینید و به پشتی تکیه دهید. کابل را با دست هایی که به سمت زمین هستند بگیرید. آرنج ها را صاف نگه دارید و حرکت را از روی ران آغاز کنید.
کابل را به سمت بدن کشیده و حرکتی شبیه به ( V ) را اجرا می کند. دست ها را تا کنار بدن بکشید به طوری که بازوها کاملا در راستای خط بدن قرار بگیرند. در هنگام اجرای این حرکت عضلات مرکزی بدن را منقبض نگه دارید تا از فشار روی ستون فقرات جلوگیری شود. برای سخت تر کردن حرکت می توانید مقاومت را افزایش دهید.

5. جلوبازو متناوب

با استفاده از کابل واندرکور می توانید حرکات متنوعی برای عضلات بالاتنه اجرا کنید. به طور مثال حرکات متنوعی برای ساخت و تقویت عضله دوسر بازویی با استفاده از واندرکور قابل اجراست. در اینجا به توضیح یکی از این حرکات خواهیم پرداخت.
برای شروع پشتی دستگاه را عمود به زمین تنظیم کنید. روی نیمکت بنشینید و به پشتی تکیه دهید. کابل را در دست بگیرید. مچ دست را کاملا صاف نگه دارید.
بازو را موازی با زمین نگه دارید و با خم کردن آرنج کابل را به سمت بدن بکشید.
توجه داشته باشید در تمام طول اجرای حرکت بازو ثابت است و آرنج خم می شود. سپس به حالت شروع بازگشته و برای دست دیگر اجرا کنید. این حرکت به صورت متناوب اجرا می شود.

6. قفسه سینه

برای ساخت عضلات سینه ای لزوما به تجهیزات پیچیده باشگاهی نیازی نیست. با استفاده از کابل واندرکور می توانید یک باشگاه کوچک خانگی داشته باشید و انواع حرکات عضلات سینه را اجرا کنید. برای اجرای حرکت قفسه سینه ابتدا پشتی دستگاه را به صورت خوابیده تنظیم کنید و بر عکس روی نیمکت بنشینید، به طوری که قرقره کابل پشت قرار بگیرد. با هر دست یکی از دستگیره ها را گرفته و نگه دارید. آرنج ها باید خمیدگی اندکی داشته باشند و همین مقدار خمیدگی را در طول اجرای حرکت حفظ کنند.
اجازه دهید به آرامی در یک مسیر نیم دایره دستگیره ها را به سمت طرفین سینه آورده و تا جایی که دست ها کاملا رو به روی سینه قرار بگیرند ادامه دهید. سپس دستگیره ها را در همان مسیر قبلی تا کنار بدن بازگردانید. توجه داشته باشید دست ها را عقب تر از بدن نبرید و حرکت را دوباره از کنار بدن اجرا کنید. با افزایش مقاومت دستگاه می توانید حرکت را سخت تر کنید و فشار بیش تری به عضلات سینه ای وارد کنید.

7. پرس سرشانه

تمرینی قدرتی برای ساخت عضلات شانه ای. برای اجرای این حرکت ابتدا پشتی دستگاه را به حالت خوابیده تنظیم کنید. سپس پشت به دستگاه روی نیمکت بنشینید، به طوری که قرقره کابل دقیقا پشت شما قرار بگیرد. اهرم قرقره را به سمت پایین تنظیم کرده و دستگیره ها را در دست بگیرید. سپس کابل را به سمت بالا کشیده و در ارتفاع شانه قرار دهید. کف دست ها به سمت جلو باشد. این وضعیت شروع می باشد.
سر و سینه را کاملا صاف نگه داشته و با فشار آرنج ها دست ها را به سمت بالا ببرید. مکث کوتاهی کرده و دوباره به حالت شروع بازگردید. با افزایش مقاومت دستگاه می توانید حرکت را سخت تر کنید و فشار بیش تری به عضلات شانه ای وارد کنید.

نظرات
captcha Refresh
محصولات مکمل
محصولات مشابه