بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

مقالات

در این مقاله به خطاهای رایجی که مربوط به خرابی مانیتور تردمیل است می پردازیم.

چرخ جلو و عقب انواع دوچرخه شهری، دوچرخه کوهستان و جاده ممکن است در شرایط مختلف دچار آسیب شده و نیاز به تعمیر پیدا کنند. چرخ دوچرخه های شهری و جاده ای بر اثر ضربه بر لبه ی جدول یا جوب ممکن است دچار لنگی شود و یا به دلیل نبودن توپی چرخ سازگار به مکانیزم بلبرینگ به مرور زمان و عدم سرویس مداوم مستهلک گردد و نیاز به سرویس داشته باشد. 

ورزش کردن به خصوص انجام تمرینات هوازی مانند پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری و ... و یا ورزش با دستگاه بدنسازی هوازی یکی از اصلی ترین نکات جهت ارتقای سلامتی و داشتن زندگی سالم میباشد.  در روزهایی این چنینی با آلودگی زیاد هوا ، میتوان با ورزش در فضاهای بسته مانند باشگاه خانگی یا منزل خود از خطرات ناشی از آلودگی هوا در امان ماند و تاثیرات آلودگی هوا در حین فعالیت های ورزشی را تا حد امکان کاهش داد.

الپتیکال یا همان اسکی فضایی یکی از دستگاه های بدنسازی هوازی است که دو دسته و پدال دارد و برای تمرین با این دستگاه شما فقط پاهایتان را روی پدال ها میگذارید و راه میروید. الپتیکال قابلیت تنظیم شیب، طول گام، مقاومت و سرعت را نیز دارد که با استفاده از این قابلیت ها بالا رفتن از پله ها، اسکی کردن، پیاده روی، صخره نوردی و دویدن را شبیه سازی میکند.

همانطور که میدانید تردمیل های موجود در بازار به دو بخش تردمیل باشگاهی و تردمیل خانگی تقسیم می شوند.. دراینجا به برخی از خرابی ها و تعمیرات تردمیل میپردازیم.

دوچرخه سواری برای کودکان یک فعالیت سالم و بسیار سرگرم کننده می باشد که به آنها احساس مستقل بودن می دهد  و بسیار برایشان لذت بخش است . همچنین دوچرخه سواری یک ورزش عالی برای تقویت عضلات پا و تقویت ماهیچه های قلب می باشد که این امر باعث بهبود استقامت بدن شده و چنانچه کودک شما دارای اضافه وزن باشد میتواند بهترین تفریح و سرگرمی برای او در جهت کاهش آن باشد. 

انجام تمرینات هوازی با دوچرخه ثابت یکی از مناسب ترین راه های چربی سوزی و لاغری است. تمرینات هوازی یکی از راه های موثر در کاهش وزن به شمار می روند و تمرین با دوچرخه ثابت که یکی از انواع دستگاه بدنسازی هوازی محسوب میشود، ضربان قلب شما را بالا میبرد، باعث میشود با سرعت و مقدار زیادی کالری های تمام بدن از جمله شکم و پهلوها سوزانده شود و به تاندون ها و مفاصل شما فشار زیادی وارد نمیکند. یک ساعت تمرین با دوچرخه ثابت به شما کمک می کند تا حدود نیم کیلو در هفته وزن کم کنید. 

امروزه همه ی انسان ها مزایای تحرک و فعالیت‌های بدنی را می‌دانند. بنا بر تجربیات، افراد فعال، سالم‌تر و شاداب تراز مردم عادی زندگی می‌کنند. دوچرخه سواری یکی از ورزش‌هایی است که به آسانی می‌توان به آن دسترسی داشت و جایگزین مناسبی برای خودروهای شخصی است

ورزش کردن با انجام تمرینات هوازی روزانه، از بهترین راههای سوزاندن کالری و کاهش وزن است. با انجام تمرینات هوازی و بدنسازی هوازی خون دارای اکسیژن به وسیله قلب پمپاژ می‌شود و اکسیژن را به همه عضلات در حال فعالیت میرساند. 

این روزها با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی باشگاه ها، عده بسیار زیادی از ورزشکاران یک باشگاه خانگی برای خود ایجاد کرده اند تا با حفظ سلامت خود به راحتی به انجام تمرینات ورزشی بپردازند. همچنین مشکلاتی از قبیل راحت نبودن فضای باشگاه، عدم رعایت بهداشت و شلوغی در باشگاه های ورزشی باعث شده بسیاری از مردم باشگاه ورزشی خانگی را به ورزش کردن در باشگاه ترجیح بدهند. 

دوچرخه وسیله ای است که به تنهایی با آن می توان از منطقه ای به منطقه ی دیگر رفت اما لازم است برای شرکت در برنامه های طبیعت گردی با دوچرخه و یا سفرهای تفریحی دوچرخه سواری، دوچرخه ی خود را با باربند حمل کنید. باربند دوچرخه یکی از کاربردی ترین کالاهای یک دوچرخه سوار می باشد که می توان برای حمل دوچرخه  تهیه و استفاده کرد . که معمولا برای هر خودرو از باربند مخصوص به آن استفاده می شود. یکی ازمزیت های باربند این است که  باعث می شود فضای داخل ماشین بیشتر باشد و با خیال آسوده سفر کنید.

تعمیر الپتیکال و تعمیر اسکی فضایی امری کاملا تخصصی است و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. دستگاه الپتیکال این اجازه را به کاربر می دهد تا به انجام تمرین هوازی با شبیه سازی برخی از حرکات راه رفتن و دوچرخه سواری بپردازد.