بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

مقالات

تسمه های تردمیل در طول زمان دچار پوسیدگی و از هم گسیختگی اجزای درون آن می شود و چند سال یک بار بهتر است تعویض گردد. در این مقاله دلایل خرابی تسمه تردمیل را توضیح می دهیم.  

دوچرخه برقی تاشو یکی از محبوب‌ترین مدل‌های دوچرخه برقی برای افراد پر تردد، گردشگران و افرادی است که به یک راه حل کاربردی برای جابجایی شهری نیاز دارند. دوچرخه برقی های تاشو، سبکی دیگر از دوچرخه های شهری هستند که برای تردد و جابجایی در مترو، اتوبوس و محل کار  طراحی شده اند. سایز چرخ های این مدل دوچرخه برقی ها کوچک می باشد ولی به دلیل سبک کارایی آن ها در دسته ی دوچرخه های شهری قرار می گیرد.  

ترمز دوچرخه از مهم ترین بخش های دوچرخه است که برای یک دوچرخه سواری ایمن باید نسبت به تعمیر و یا تعویض آن در زمان معین اقدام کنید.

برای بهترین تمرین و استفاده مناسب از دستگاه اسکی فضایی لازم است اصول ورزشی را رعایت کنید. برای رعایت این اصول توجه داشته باشید که تمرین خود با اسکی فضایی را با گرم کردن قبل از انجام تمرین شروع کنید. 

اسکی فضایی خانگی یا الپتیکال دستگاهی از سری دستگاه های هوازی می باشد که یکی از بیشترین کالری سوز ترین دستگاه ها در نوع خود می باشد . 

دوچرخه های برقی یکی از هیجان انگیزترین ترکیب های یک وسیله مکانیکی و برقی هستند. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که از دوچرخه سواری لذت برده و در عین حال گاهی نیازمند یک نیروی رانشی اضافی برای آسان تر شدن حرکت خود هستند، دوچرخه های برقی وسیله ای است که می تواند شما را جذب خود کند.

انجام تمرینات ورزشی با دوچرخه ثابت برای شروع ورزش بدنسازی یا انجام تمرینات هوازی چربی‌سوز، بی‌نهایت مؤثر است. 

به صورت کلی به لوازم جانبی دوچرخه، اکسسوری دوچرخه نیز گفته می شود . برای دوچرخه ها اکسسوری ها را شامل لوازم پوشیدنی و لوازم حمل کردنی می توان نام برد . بخشی از این اکسسوری های دوچرخه ضروری و برخی غیرضروری هستند .

 اصولی که باید ضمن ورزش با تردمیل رعایت شوند تا بهره وری افزایش و آسیب بدنی کاهش یابد را در این مطلب بررسی میکنیم.

قاب های تردمیل انواع مختلفی دارند که بیشتر جنبه ی تزئینی دارد ولی بعضاً قاب هایی وجود دارد که به صورت کاربردی در فرآیند حرکتی دستگاه نقش دارند . انواع قاب ها در ادامه بررسی خواهد شد که به شرح زیر است:

دوچرخه یکی از قدیمی ترین وسایل حمل و نقلی است که به مرور زمان دچار پیشرفت شده و حالا شاهد دوچرخه های بسیار پیشرفته ای هستیم، امروزه نسل جدیدی از دوچرخه با عنوان دوچرخه برقی تولید شده که نسخه ارتقاء یافته دوچرخه معمولی است. دوچرخه برقی به واسطه ویژگی ها و امکانات جدیدی که دارد، کاربردهای بیشتری نیز نسبت به دوچرخه معمولی داشته و به همین دلیل، طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کرده است.

تخته تردمیل بر اثر گذشت زمان و فرسایش لایه فرمیک روی تخته دچار مکشل شده و می بایست آن را تعویض کرد . 

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات در خبرنامه ما عضو شوید