بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

مقالات

برای نگهداری دوچرخه ثابت خانگی بیشتر باید به جنبه ی نحوه ی کاربری از دستگاه اشاره کنیم:   اول از همه و مهمترین بخش، نحوه جانمایی دستگاه است که می بایست در یک سطح صاف و تراز شده قرار گیرد و به وسیله ی فیکسر های زیر پایه تنظیم و تراز شود.

امروزه دوچرخه سواری تنها یک ورزش محسوب نمی شود بلکه تحرکی بسیار مفید برای سلامتی است . فعالیت بدنی منظم می تواند از شما در برابر بیماری های جدی مانند اضافه وزن، بیماری های قلبی، سرطان، بیماری های روانی، دیابت و آرتریت محافظت کند. دوچرخه سواری منظم یکی از بهترین راه ها برای کاهش خطر مشکلات سلامتی با سبک زندگی کم تحرک است.

دستگاه پرس سرشانه از دستگاه های بدنسازی قدرتی پرکاربردی است که باعث تقویت عضله سرشانه و چهار شانه شدن میشود. در انجام حرکت پرس سرشانه عضله اصلی دلتوئید قدامی درگیر شده و درکنار آن، عضلات دلتوئید جانبی، سه سر بازو، ذوزنقه ای، پشت بازو و قسمت بالایی عضله سینه را نیز درگیر میکند.

  در ابتدا برای نگهداری تردمیل می بایست به بررسی خود تردمیل خانگی بپردازیم:   1- موتور تردمیل خانگی: موتور تردمیل خانگی از برق dc تغذیه می کند و بخش های روتور و استاتورهای متفاوتی نسبت به دستگاه های باشگاهی دارد واز طریق 2 عدد زغال موتور که وظیفه انتقال برق از بردتغذیه به کالکتور را دارد به همین دلیل باید چندماه یکبار چک شود و درصورت کثیفی بوسیله  الکل یا اسپری پاک کننده تمیز شوند و کالکتور نیز با دستمال تمیز پاک شود.

فریم دوچرخه، قطعه ی اصلی یک دوچرخه است که چرخ ها، طبق قامه، لوله زین و زین، دوشاخ به آن متصل می باشد . فریم دوچرخه معمولا به شکل دو مثلث به هم چسبیده طراحی شده است .

این روزها ورزش بدنسازی در باشگاه‌های مجهز تا جایی رواج پیدا کرده است که بسیاری را بر آن داشته است تا در این زمینه سرمایه گذاری کنند. قبل از تاسیس یک باشگاه بدنسازی حرفه ای و یا تجهیز باشگاه خانگی خود، باید در خصوص انواع دستگاه های بدنسازی اطلاعاتی را کسب کنید.

به طور کلی انواع لوازم تردمیل به شرح زیر می باشد :  1- مانیتور تردمیل به عنوان مغز و فرمانده تردمیل به دیگر قطعات بوده و یکی از مهمترین و حساسترین قطعات است که IC micro در آن قرار دارد.

امروزه انجام فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سواری و یا ورزش های هوازی  بیشتر از همیشه مورد استقبال قرار گرفته است. از این رو، وجود یک ساعت ورزشی که بتواند کلیه فعالیت های بدنی تان را کنترل کند، بسیار کمک کننده خواهد بود.

تمرینات بدنسازی هوازی و قدرتی تمریناتی هستند که از نظر شدت، مدت زمان و گروه‌ های عضلانی متفاوت هستند. در این دو برنامه تمرینی، چربی سوزی به روش های مختلف انجام میشود.

خرید هوشمندانه یک کالا زمانی صورت می گیرد که قبل از خرید راجع به آن کالا تحقیق شده باشد . خرید دوچرخه و خرید لوازم دوچرخه نیز از این قضیه مستثنی نیست. بعد از انتخاب دوچرخه انتخاب بدنه دوچرخه جزو مهمترین انتخاب ها می باشد .

باشگاه های بدنسازی بسیار زیادی در حال حاضر وجود دارند که با افزایش علاقه ورزشکاران به بدنسازی روز به روز هم تعداد آنها بیشتر میشود. اما یک باشگاه بدنسازی خوب ویژگی ها و‌ شاخص های مهمی دارد که باید برای جذب ورزشکاران بیشتر به آنها توجه داشت.

دوچرخه ایستاده خانگی از دستگاه های هوازی پرکاربرد بوده که در منازل مورد استفاده قرار  می گیرد که پس از سالیان احتیاج به تعویض  قطعات مختلف پیدا می کند . قطعات مربوط به آن به تفضیل در زیر آمده است.

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات در خبرنامه ما عضو شوید