بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

مقالات

فوتریل تردمیل خانگی قطعه ای به شکل مستطیل بلند با عرض کمتر از طول تولید شده  است و در کناره های تردمیل باشگاهی یا خانگی به موازات طول آن قرار میگیرد. فوتریل ها اغلب از جنس پلاستیک فشرده و بعضا آلومینیوم و فلزات دیگر هستند.

بلک فرایدی (Black Friday) یا همان جمعه سیاه یکی از بهترین روزهایی است که می‌توان در آن خریدهایی با تخفیف‌های باورنکردنی داشته باشیم.

داشتن کیف نگهدارنده موبایل به شما این امکان را می دهد با خیال راحت دوچرخه سواری کنید و در تردد های درون شهری و مسافرت های توریستی یا تفریحی، لذت ببرید.

ترمزها بخشی از دوچرخه ی شما است که به شما اجازه می دهد سرعت خود را در حین دوچرخه سواری تنظیم نمایید. با استفاده از ترمز دوچرخه، سرعت شما در حین دوچرخه سواری کاهش می یابد و در صورت نیاز دوچرخه شما متوقف می شود. 

هنگام دوچرخه‌سواری به علت افت سطح مایعات بدن دوچرخه سوار استفاده از مایعات و به خصوص آب بسیار حیاتی و مهم است، برای این منظور نیاز به داشتن قمقمه دوچرخه ضروری می باشد ، از طرفی دغدغه حمل وسایل در هنگام دوچرخه‌سواری موضوعی است که محدودیت‌ جدی برای دوچرخه‌سوار ایجاد می‌‌کند. برای حل این مشکل استفاده از پایه‌قمقمه دوچرخه راه حلی است که بسیار مفید و کاربردی می‌باشد. 

گوشواره دوچرخه قطعه ای کوچک و حیاتی برای دوچرخه می باشد که از آلومینیوم نرم ساخته شده و از بروز شکستن فریم دوچرخه جلوگیری میکند. در صورت خمیده شدن و یا شکستن گوشواره دوچرخه برای جلوگیری از شکستن فریم بهتر است گوشواره جدید تهیه کنید .

کلید سرعت تردمیل و کلید شیب تردمیل روی دسته تردمیل قرار گرفته است . این قطعه شامل یک کیت الکترونیکی، قطعه ای پلاستیکی و کابل انتقال پیام می باشد و 2 عدد دکمه نیز برای کم و زیاد کردن شیب یا سرعت دستگاه وجود دارد که روی آن قرار دارد . 

پایه قمقمه یا همان جای قمقمه جزئی از لوازم جانبی دوچرخه است که برای قرارگیری قمقمه آب بر روی بدنه دوچرخه نصب می‌شود. دوچرخه سواران حین دوچرخه سواری با توجه به تحرکی که دارند دچار تعریق شده و در نتیجه آب زیادی را از دست می‌دهند ، از این‌رو داشتن قمقمه آب برای رفع تشنگی از ضروریات هر دوچرخه سواری خواهد بود.

چرخ تردمیل جزئی از لوازم یدکی تردمیل است که از جنس پلاستیک فشرده ساخته شده است و زیر شاسی تردمیل قرار گرفته و در زمان جا به جایی دستگاه وزن دستگاه روی آن قرار می گیرد که می توان دستگاه را به راحتی جا به جا کرد . 

پنجه رکاب دوچرخه معمولاً طوری طراحی می شود که دوچرخه سوار با استفاده از کفش دوچرخه سواری مخصوص خود بتواند به راحتی رکاب بزند. برای راحتی کار کفش های مخصوص دوچرخه سواری به پنجه رکاب قفل می شود و از جدا شدن کفش هنگام رکاب زدن جلوگیری می شود . برای تنظیم کردن پنجه رکاب قفل شونده به کفش نیاز به قطعه ای می باشد که این فاصله را تنظیم کنند .

سنگ وزنه در انواع دستگاه بدنسازی قدرتی سوپریم SUPREME  استفاده می شود. سنگ وزنه بدنسازی از طریق خشاب وزنه های کشویی در میله تعادل وزنه ها حرکت می کند و به لحاظ ساختاری از نوع خاصی سنگ وزنه قرار دارد که فضای باز کناری آن به حرکت بهتر کمک می کند . 

اگر از ماجراجویی لذت می برید، سفر با دوچرخه می تواند برایتان لذت بخش و هیجان انگیز باشد.

جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات در خبرنامه ما عضو شوید