بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

مقالات

انجام تمرینات قدرتی در بدنسازی نیز با عضله سازی و افزایش قدرت بدنی، تعداد سلول‌های ایمنی که به محافظت از بدن در برابر عفونت‌ها کمک می‌کنند را افرایش می‌دهد و بدن را از خطر عفونت ریه محافظت میکند. به عبارت دیگر با خرید دستگاه های بدنسازی قدرتی‌ در منزل یا باشگاه خانگی خود، در برابر بیماری ها مصون میمانید و همچنین سطح سلامت روحی ‌و‌ جسمی خود را بالا میبرید.

دستگاه های وزنه آزاد دارای یک شاسی هستند که صفحه هالتر به صورت جدا گانه حین تمرین روی آنها قرار میگیرد، مانند میز پرس سینه، میز بالا سینه و…

دوچرخه سواری به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که هر روز در رفت و آمد تلف می‌کنید را به زمانی برای ورزش و ارتقاء سلامتی خود تبدیل کنید.

دوچرخه ثابت یکی از دستگاه های بدنسازی هوازی محبوب میباشد که در کنار چربی سوزی با مزایای بسیاری همراه است. برای افراد مسن که احتمالا مشکلی در اندام حرکتی دارند یا بیماران مبتلا به ام اس و کسانی که در عضلات پا ضعیف هستند، دوچرخه ثابت نشسته بهترین‌ گزینه برای ورزش کردن ‌میباشد.

با شروع فصل تابستان و به پایان رسیدن سال تحصیلی تب دوچرخه‌سواری دوباره برای بچه‌ها داغ خواهد شد و خانواده ها برای خرید دوچرخه بچه گانه که متناسب با قد فرزندشان باشد به تکاپو می افتند. دوچرخه سواری کودکان نه تنها می تواند اوقات فراغت آنها را در تابستان پر کند، بلکه راهی عالی برای ارتقاء فیزیک و اندامشان نیز به شمار می رود. از جمله فوایدی که دوچرخه سواری برای کودکان به شمار می آورد بالا بردن مصرف اکسیژن بدن و تقویت توانایی بدن و همچنین تقویت عضلات کودکان می باشد . 

ورزش کردن با انجام تمرینات هوازی روزانه، از بهترین راههای سوزاندن کالری و کاهش وزن است. با انجام تمرینات هوازی و بدنسازی هوازی خون دارای اکسیژن به وسیله قلب پمپاژ می‌شود و اکسیژن را به همه عضلات در حال فعالیت میرساند. 

اسکی فضایی یکی از دستگاه های هوازی میباشد که استفاده از آن برای قلب و عروق بسیار مناسب می باشد، مزیت این دستگاه نسبت به پیاده روی این است که در محیطی بسیار کوچک هم میتوان ورزش هوازی را با استفاده از آن انجام داد.

با توجه به گسترش دوچرخه سواری و جایگزین شدن آن با خودروهای شخصی ، نیاز افراد به لوازم دوچرخه بیشتر شده است . امروزه شرکت های متنوع با برندهای زیادی وجود دارند که لوازم و قطعات دوچرخه را تولید می کنند و با در نظر گرفتن کارایی دوچرخه، قطعات مربوطه را تولید می کنند. از برند های شناخته شده ای که در حال حاضر در بازار موجود می باشد و بین دوچرخه سواران محبوبیت دارد می توان برند تاپیک، کرنک برادرز، مویک و شیمانو اشاره کرد.

برای افراد دارای اضافه وزن که میخواهند به کاهش وزن و تناسب اندام برسند بهترین راه حل انجام ورزش های هوازی در کنار داشتن رژیم غذایی میباشد. ورزش های هوازی که می تواند با دستگاه بدنسازی هوازی انجام شود در کنار کاهش وزن، برنامه خواب را تصحیح  می کند و باعث ایجاد آرامش می شود. پس لازم است که حتما در برنامه خود تمرینات روزانه هوازی را قرار دهید.

دوچرخه ثابت یکی از دستگاه های بدنسازی هوازی میباشد که استفاده از آن برای قلب وعروق بسیار مناسب میباشد، مزیت این دستگاه نسبت به پیاده روی این است که در محیطی بسیار کوچک میتوان ورزش هوازی مفیدی را با استفاده از آن انجام داد.

استفاده ی بیش از حد سوخت های نفتی، باعث ایجاد آلودگی هوا و ایجاد مواد سمی مضر در کره زمین شده که محیط زیست و سلامت انسان ها را تهدید می کند . در این میان همه ما انسان‌ها به‌عنوان عضوی از این کره خاکی، وظیفه حفظ و نگهداری از آن ‌را بر عهده داریم. بهتر است برای حفظ محیط زیست راهکاری که در کنار تسهیل زندگی برای شهروندان، بر روی محیط زیست نیز تأثیر مثبتی داشته باشد پیدا کرد.

دستگاه بدنسازی پشت پا نشسته و ایستاده عضله همسترینگ را به عنوان عضله اصلی درگیر شده هدف قرار میدهند و آن را تقویت میکنند. انجام حرکت پشت پا برای ورزشکاران رشته‌های مربوط به پا مانند دوچرخه سواری بسیار مناسب میباشد و احتمال مصدومیت عضله همسترینگ که عضله آسیب پذیری میباشد را بشدت کاهش می‌دهد. در این مطلب به معرفی دستگاه های بدنسازی پشت پا با کیفیت از برندهای مطرح میپردازیم: