بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی کافه ورزش کاملا محفوظ می باشد

مقالات

دوچرخه سواری ورزشی ساده و پر هیجان می باشد ، شما می توانید با خرید تجهیزات و لوازم و اضافه کردن آنها به دوچرخه ی خود ، دوچرخه سواری را هیجان انگیز تر کنید . برای تجهیز کردن دوچرخه خود این نکته را در نظر بگیرید که از لوازم با کیفیت و استاندارد بر روی دوچرخه خود استفاده کنید . 

در این مقاله به معرفی قطعات مختلف تردمیل می پردازیم.

برای رسیدن به تناسب اندام یکی از راه حل های بسیار مهم، انجام تمرینات قدرتی یا تمرینات استقامتی میباشد که علاوه بر باشگاه در منزل نیز میتوانید به راحتی آنها را انجام دهید. تمرینات قدرتی تمریناتی است که برای بهبود آمادگی عضلانی با ورزش دادن عضله ای مشخص در برابر یک مقاومت خارجی مانند وزنه، دستگاه های بدنسازی و وزن بدن خود فرد انجام می شود . لازم به ذکر است ورزش قدرتی با ورزش هوازی متفاوت است.

با توجه به شرایط حال حاضر و بسته بودن مراکز تفریحی برای کودکان در ایام نوروز، دوچرخه یکی از بهترین و امن ترین تفریحات برای آنها محسوب می شود و خانواده ها با خیال راحت می توانند کودک خود را با این ورزش مفرح سرگرم نمایند. 

همانگونه که ذکر شد قبل از نشستن روی دوچرخه ثابت تمرینات کششی را انجام دهید تا بافت پیوندی شما برای تمرین هوازی شل شده و آماده باشد. میتوانید حرکات کششی مانند ضربات مچ پا، بالا آوردن زانو، چرخش تنه و خم شدن های جانبی را انجام دهید.

برای شروع تمرین روی دستگاه تردمیل ابتدا میبایست نکات ایمنی و اصولی قبل از ورزش کردن با این دستگاه را رعایت کنید:

با توجه به شرایط کرونایی موجود در کشور تعطیلات نوروزی امسال با شرایط متفاوتی همراه شده و با توجه به احتمال کنسل شدن سفرها باید برای گذراندن اوقات در این ایام فکری کرد ، پیشنهاد ما کافه ورزشی ها به شما افراد برای بهتر گذراندن تعطیلات استفاده از دوچرخه و گشت و گذار در شهر با دوچرخه می باشد. 

سرشانه یکی از قسمت های بسیار مهم برای ورزشکاران و بدنسازان میباشد؛ زیرا باعث چهارشانه شدن فرد میشود و در زیبایی اندام نقش اساسی ایفا میکند، همچنین در سرعت دویدن و حفط تعادل فرد نیز تاثیر به سزایی دارد.

شما برای انتخاب دستگاه تردمیل خود میبایست به مانیتور توجه بسیاری داشته باشید که منطبق با نیاز و سلیقه ی شما باشد.

از دیگر لوازم و قطعات برند معتبر تاپیک که به صورت کارتنی و عمده بدون واسطه می توانید از سایت کافه ورزش که تنها نماینده این برند معتبر و شناخته شده می باشد برای فروشگاه خود تهیه کنید در زیر اشاره شده و یا در صورتی که در حال افتتاح فروشگاه لوازم دوچرخه هستید ، می توانید فروشگاه خود را با این لوازم تجهیز کرده و به مشتریان خدمات ارائه دهید. تمامی این قطعات در کیش تحویل داده می شود و شما میتوانید با خرید از سایت این محصولات را در کیش  تحویل بگیرید. 

تمرینات هوازی باعث کالری سوزی و کاهش وزن میشوند و انجام تمرینات هوازی با دوچرخه ثابت یکی از بهترین راه ها برای چربی سوزی و کاهش وزن است که با سرعت بالایی کالری سوزانده میشود و در عین حال با کمترین آسیب دیدگی، به مفاصل شما فشاری وارد نمیکند. یک دوچرخه ثابت به شما کمک میکند که چربی های بدن خود به خصوص چربی های شکم را به آسانی بسوزانید.

خدمات و تعمیراتی که برای دستگاه های بدنسازی هوازی ار طریق سایت فروشگاه آنلاین کافه ورزش انجام می شود: برند دی کی سیتی برند شناخته شده ای از دستگاه های هوازی در ایران بوده و تردمیل های این برند محبوبیت خاصی در بین ورزشکاران دارند. سرویس ها و خدمات دستگاه های هوازی شامل تعمیر تردمیل، تعمیر دوچرخه ثابت و تعمیر اسکی فضایی به شرح زیر میباشد :